Kur iepirkties Eiropā?

Bieži vien cilvēki dodas uz ārzemēm ne tikai, lai iegūtu asas izjūtas un izbaudītu citu valstu kultūru, bet arī tādēļ, lai varētu iepirkt jaunu garderobi. Tad, kad pilsēta iepazīta, sievietes gaida brīdi, kad varēs izstaigāt mazos veikaliņus un atrast ko jaunu, interesantu un neredzētu. Ja ceļojumu plāno uz janvāra sākumu, tad ir paveicies, jo šajā laikā visur ir novērojamas lielākās atlaides. Bet, kur vislabāk doties? Iepazīstināsim jūs ar dažām vietām, kas, mūsuprāt, ir pelnījušas būt topa augšgalā. Jums palīdzēs portāls Lecosemigliori.

Par lielāko iepirkšanās galvaspilsētu Eiropā tiek uzskatīta Londona. Tā vismaz liecina pētījumi, kuri pirms kāda laika ir apkopojuši veikalus, kur iepirkties. Londona ir ideāla gan cilvēkiem, kas dodas luksus preču meklējumos, gan arī cilvēkiem, kas tik dārgas lietas nevar vai nevēlas iegādāties. Ir atrodami veikali arī ar demokrātiskām cenām.

Iepērkoties Londonā būs iespēja atrast daudzus pašmāju dizainerus un zīmolus, bet par britu apģērba simbolu tiek uzskatīts zīmols Burberry. Šim zīmolam raksturīgi rūtaini apģērbi, kas visiem ir pamanāmi un atpazīstami. Daudziem Londonas un citu pilsētu iedzīvotājiem šis apģērbs stāv garderobē un tā pat arī ilgi nēsājas, jo tas ir kvalitatīvs. Tā pat aksesuāri arī ir rūtaini. Lielais šī zīmola veikals atrodas Londonas austrumu daļā un te cenas ir atšķirīgas no citām. Šīs preces ir iespēja atrast arī citos veikalos un valstīs, bet te cenas ir vispieņemamākās un salīdzinoši zemākās.

Tā pat Londonā ir atrodamas dažādas ieliņas, uz kurām ir iespēja atrast daudzus mazus veikaliņus un tajos iepirkt visu sev nepieciešamo. Par galveno pilsētas artēriju tiek dēvēta Oxford street, jo te atrodami veikali pēc veikaliem. Sākumā te redzami visi modes jaunumi, bet tikai vēlāk ar tiem tiek iepazīstināta visa pasaule. Lieki piebilst, ka šī iela ir visgarākā iepirkšanās iela visā pasaulē, kas nozīmē, ka Londonai pienākas vēl viens tituls. Ja esi izvēlīgs pircējs, tad šī būs tava paradīze, jo te būs atrodami visi iespējamie veikaliņi.

Ja nevēlies ceļot uz Londonu, nākamā pieturvieta ir Barselona. Šīs pilsētas centrā ir īsta iepirkšanās Meka. Ejot pa labi vai pa kreisi – visur priekšā veikali un nekādi no tiem nav iespējams izbēgt. Pat ja neesi ieradies uz šo pilsētu, lai iepirktos, kāds no veikaliem tevi noteikti pievilinās un nāksies kaut ko iegādāties. Te atradīsi gan pasaulē slavenu dizaineru veikalus, gan nepazīstamu jaunu dizaineru un zīmolu produktus. Pētot jauno dizaineru darbu ir iespēja iepazīties ar jaunajiem talantiem un arī iegādāties kādu neredzētu skaistu kleitu vai žaketi.

Tā pat Barselona piedāvā lielus tirdzniecības centrus, kuros vari apmaldīties, ja uz to neej sagatavojies ar karti vai idropulitrice portatile. Zem viena jumta atradīsi gan vasaras, gan ziemas un rudens, pavasara apģērbus, tādēļ nav nozīmes, kādā sezonā brauc iepirkties. Ārpus pilsētām ir iespēja atrast arī lielus tirdzniecības centrus, kas piedāvā lielas akcijas un izdevīgas cenas visiem cilvēkiem. Lieki piebilst, ka akcijas iespējams atrast visu cauru gadu.
Nobeigums nākamajā rakstā.